Warsztaty Kursy Pokazy

>> zarejestruj swoje uczestnictwo

Artystyczne zajęcia praktyczne

Organizujemy ciekawe pokazy oraz praktyczne zajęcia warsztatowe i kursy decoupage’u (dekupażu).

Spotkania abonamentowe cotygodniowe w formie warsztatów “techniki decoupage-u” w godzinach i dniach zgodnie z życzeniami uczestników.

Koszt miesięczny warsztatów bez własnych materiałów (w tym jest 4 spotkania) wynosi 160 zł w tym zapewniamy pakiet startowy materiałow jak farby, lakiery, kleje.

Lub

Koszt miesięcznych   warsztatów z własnymi materiałami wynosi 100 zł.

Organizujemy również jednodniowe 3-4 godzinne spotkania wprowadzające w nowe techniki i nowe media decoupage’u. Termin do uzgodznia z uczestnikami. Prosimy kontakt na email lub przez telefon.

 

PROPONUJEMY

Pokazy decoupage’u które  będą każdorazowo anonsowane . W ramach tych spotkań możemy pod fachowym przewodnictwem wykonać od podstaw jeden przedmiot w określonej technice decoupage’u (dekupażu). Oprócz motywów zdobniczych pozyskiwanych z szerokiej gamy materiałów papierowych, serwetek, gazet bądź kserokopii komputerowej , w zależności od potrzeby przedmiot zdobiony może być dodatkowo uszlachetniony techniką postarzania, przecierki, cieniowania oraz spękania.

Zajęcia w pokazowe są w cenie 120 .-  wszelkie materiały niezbędne do wykonania decoupage’u (dekupażu) wybraną techniką są wliczone w koszty. Zajęcia odbywają się w terminach oraz godzinach ustalonych w grupie.

Cotygodniowe spotkania warsztatowe w grupach kilkuosobowych. W czasie tych zajęć poznając różne techniki, zdobimy również różne przedmioty w miłej atmosferze poznajemy nowe możliwości tworzenia ozdobnych przedmiotów , które także mogą ucieszyć obdarowane nimi osoby.

Zbieramy również informacje o chętnych osobach na zajęcia odbywające się we wcześniejszych godzinach, a po zebraniu grupy zainteresowanych stworzymy na pewno możliwość spotkań.

Wszelkie zgłoszenia, propozycje, pytania można zadawać przez formularz kontaktowy w zakładce Kontakt,  drogą mailową (almazi@interia.pl) lub telefoniczną (tel.: 502 28 20 98; 516 15 40 01 pon.-pt.).

Archiwum Naszych Ogłoszeń

Sierpień 2017
P W Ś C P S N
« lis    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Najnowsze Ogłoszenia i Posty

Kategorie Ogłoszeń